BOYLER - Fer KB Prizmatik

ferkb

Boylerin govdesi ve serpantinler, ozel celikten imal edilmiştir. Boylerin ic cidarları ve serpantin dış yuzeyi, 850oC’de pişirilmiş cam ozlu emaye ile kaplanmıştır. Boylelikle korozyona karşı yuksek dayanıklılık elde edilmiş ve uzun kullanım omru sağlanmıştır.
Mükemmel izolasyon izolasyon malzemesi olarak poliuretan kopuk (CFC Free) kullanılmaktadır. Boylelikle boylerin cidarlarında meydana gelebilecek ısı kayıpları duşurulmuş ve mukemmel ısı yalıtımı sağlanmıştır.
Modern ve Estetik Tasarım FER KB boylerler, ozellikle ic mekan kullanımları icin tasarlanmıştır. Prizmatik forma sahip olup, gövde rengi beyazdır. Bu özelliği ile konutunuzda, villanızda veya işyerinizde bulunan tüm kombi, kat kaloriferi, elektrikli kat kaloriferleri ile kullanımı durumunda görsel bütünlük sağlamaktadır.
Kontrol Paneli Kontrol panelinde; 1 ad. termometre, 1 ad. magnezyum anod gostergesi, 1 ad. pompa on-off gostergesi ve 1 ad. mekanik ayar termostatı montaj yeri bulunmaktadır. Boylelikle, boylerin calışma fonksiyonlarının tamamı kontrol paneli uzerinden izlenip, kontrol edilebilmektedir.
Sisteme Bağlı Harici Boyler Sirkülasyon Pompasının Kontrol imkanı E.er sistemde mevcut bir boyler şarj pompası bulunuyorsa opsiyonel pompa kontrol kiti (Ferroli’den temin edilebilir) ile kumanda edilebilir. Kit icerisinde: mekanik ayar termostatı, ayar duğmesi, klamens kutusu, elektrik besleme kablosu, pompa on-off lambası bulunmaktadır. (opsiyonel olarak temin edilmektedir)
Korozyona Karşı Yüksek Dayanıklılık Boylerin icinde bulunan magnezyum anod cubuk, boyleri metal aşınmalarına karşı korur ve cihazın daha uzun omurlu olmasını sağlar. Ayrıca kontrol paneli uzerinde bulunan anod test bolumu ile, boylerin icinde bulunan magnezyum anod cubuğunun anlık durumu gorulmektedir.
Yüksek Emniyet Tum boylerler, uretim aşamasında 18 bar’lık test basıncı ile test edilmiştir.