Kurumsal

Firmamız 1985 yılında kurulmuştur. Bu tarihten itibaren, gerek yapı malzemeleri alanında, gerekse mekanik tesisat alanında ticaret ve taahhüt işlerini yürütmektedir.

1993 yılında doğalgaz sektörüne de girerek, bu sektörde de faaliyetlerini sürdürmektedir. Doğalgaz sektöründe İGDAŞ’a bağlı ilk mühendislik firmalarından biri olup, İGDAŞ yetkili firma kayıt numaramız 006 dır. Firmamız 1993 yılından bu yana, şu an bulunduğu adreste bilgi ve tecrübelerini değerli müşterilerine sunmaktadır.

Faaliyet alanımız içinde bulunan ısıtma, havalandırma ve klima sistemleri konularında müşterilerimize, satış öncesi teknik bilgilendirme ve satış sonrası teknik hizmet sunma prensibimizi, başladığımız günden bu yana sürdürmekteyiz.

Tüm müşterilerimizi, uzman olduğumuz konularda bilgilendirmek, doğru ve dürüst şekilde yönlendirmek en önemli kuralımızdır.
Müşteri portföyümüzün içinde konutlar, oteller, okullar, bankalar, firmalar, fabrikalar, restaurantlar ve son kullanıcıları da içine alan, geniş bir yelpaze bulunmaktadır.
Referanslarımız, bizi yıllar geçtikçe daha tecrübeli ve çok daha güvenilir hale getirmiştir.

Ürünlerimiz hakkında her türlü teknik bilgiyi almak, fiyatlandırma teklifi istemek için tecrübeli teknik kadromuza başvurabilirsiniz. Sizlere her zaman güçlü altyapımızla, kaliteli hizmet sunmak istemekteyiz.
Şunu rahatlıkla söyleyebiliriz ki, kurulduğu 1985 yılından bu yana firmamız, istikrarlı bir şekilde yılların tecrübesini, güvenilirlikle birlikte bünyesine katmış olarak bu geniş müşteri ağını oluşturmuştur.

Bize güvenerek bizimle çalışan, firmamızı bu yıllara kadar yaşatan tüm müşterilerimize TEŞEKKÜR EDERİZ.

Firma Kurucusu
Yılmaz Şekeroğlu
Makina Mühendisi